Współpraca

Współpraca 
Dla firm i stałych klientów mamy atrakcyjne oferty i promocje związane z pobytami czasowymi lub kartami abonamentowymi na KRK Parking Balice.


Standardowa oferta obejmuje abonament miesięczny za 250 zł brutto w rotacyjnej strefie abonamentowej. Szczegóły naszej propozycji można sprawdzić w regulaminie, jednak warunki współpracy z każdym klientem omawiamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.


KRK Parking Balice to nie tylko teren przy lotnisku, na którym można pozostawić auto. To również szereg usług, które proponujemy. Parking jest w pełni samoobsługowy, z automatyczną kasa biletową, wyposażony w system rozróżniający numery tablic rejestracyjnych wjeżdżających pojazdów.


Wynajem lokalu biurowego 


Posiadamy 2  lokale biurowe z zapleczem socjalnym (wspólne wc, łazienka oraz kuchnia) o powierzchni ok. 21,62 oraz 22,18 m2  w cenie: 50 zł/netto/m2 + media 
    • Lokal nr 1 o powierzchni 21,62 m2,
    • Lokal nr 2, który składa się z dwóch przejściowych pomieszczeń o powierzchniach 8,52 m2 oraz 13,66 m2 co łącznie daje 22,18 m2.


Istnieje możliwość obrandowania logo wypożyczalni  na wyznaczonych powierzchniach budynku biurowego KRK PARKING oraz umieszczenia logo na dwóch podświetlonych pylonach. 


Wynajem miejsc parkingowych w rotacyjnej strefie abonamentowej 


Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy polegającą na wynajmie miejsc parkingowych na naszym nowopowstałym parkingu KRK PARKING zlokalizowanym przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków-Balice na  ul. Kpt. Mieczysława Medweckiego 13, 32-083 Balice, przy małopolskiej drodze wojewódzkiej 774 w cenie:350 zł/netto/ miesiąc.


Nasz parking  znajduje się zaledwie 50 m od lotniska, 2 minuty pieszo od terminala odlotów.


Mamy do dyspozycji 700 miejsc parkingowych dla  samochodów osobowych, pojazdów wolnobieżnych, dostawczych i busów na utwardzonym, ogrodzonym, oświetlonym terenie. Teren parkingu jest stale monitorowany przez kamery i nadzorowany przez kontrolerów parkingu 24h/dobę  oraz wewnętrzny system ochrony. Dodatkowo współpracujemy z profesjonalną agencją ochrony JUSTUS dla zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa. 


Istnieje możliwość  zapłaty kartą płatniczą PayPass, kartami kredytowymi MasterCard, Maestro oraz Visa,  a także  gotówką. Jako jedni z nielicznych, oferujących usługi parkingowe wystawiamy firmom faktury VAT 23%.


W cenie 350 zł netto abonamentu parkingowego zawarty jest całomiesięczny nielimitowany dostęp do miejsc   w rotacyjnej  strefie abonamentowej, w której znajduje się 50 miejsc parkingowych zajmowanych rotacyjnie. Miejsca w strefie abonamentowej znajdują się bezpośrednio przy budynku biura głównego, w którym posiadamy 2 pomieszczenia biurowe pod wynajem.


Wynajem miejsc parkingowych na wyłączność


W przypadku wynajmu większej ilości miejsc ( powyżej 40 miejsc), cena miejsc parkingowych podlega negocjacji. Istnieje również możliwość wynajmu miejsc parkingowych na wyłączność w cenie: 500 zł netto/miesiąc za jedno miejsce parkingowe. 


Dodatkowo przewidujemy możliwość obrandowania logo wypożyczalni na wyznaczonych powierzchniach budynku biurowego KRK PARKING oraz umieszczenia logo na dwóch podświetlonych pylonach reklamowych. 

 

rzut mieszkania

  • Pokoj X2 3D.png
  • Pokoj X2 3D (1).png
  • Pokoj X2.png
  • Pokoj Duzy 3D.png
 
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg